+48 509 399 080+48 510 194 757 biuro@solar-eko.com.plZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
HOME > O NAS
Cel i Misja
Naszym celem jest wspieranie, wdrażanie oraz rozwój EKOlogicznych, alternatywnych systemów wykorzystujących źródła energii odnawialnej. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy urządzenia wentylacyjne z odzyskiem ciepła, elementy systemów wentylacyjnych, systemy fotowoltaliczne, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne i powiązane z nimi komponenty systemów solarnych oraz podgrzewacze solarne.

Specjalizujemy się w wentylacji, a w szczególności w projektowaniu oraz montażu instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych. Oferujemy także kompletne systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła dla budownictwa wielorodzinnego i obiektów przemysłowych. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie całej Polski, dzięki którym mamy dostęp do najnowszych informacji, rozwiązań oraz najnowocześniejszych i najbardziej energooszczędnych technologii.

Za wszystkie etapy przygotowania i realizacji inwestycji bierzemy pełną odpowiedzialność. Naszym celem jest uzyskanie maksymalnego zadowolenia i poziomu satysfakcji inwestora poprzez szybkie reagowanie na jego potrzeby. Pragniemy być postrzegani jako profesjonalny, solidny cechujący się wysoka estetyką i innowacyjnością wykonania inwestycji partner.
Wykorzystując zdobyte doświadczenie i wiedzę, pragniemy zapewnić rozwiązania dostosowane do indywidulanych potrzeb klienta a powierzone nam zadania wykonywane są przez naszych zespół z największą dokładnością.

Zatrudniając tylko najlepszych, dysponujemy specjalistami w dziedzinie montażu nowoczesnych systemów wentylacji, systemów solarnych, systemów gruntowych wymienników ciepła co umożliwia nam obsługę obiektów różnej specyfikacji.
WRÓĆ
PROJEKT